Hotely & rezorty

Naše řešení pro hotely a rezorty

Každé podnikání má své specifické požadavky. Nezáleží na tom, zda jste národní společnost, mezinárodní řetězec nebo jen malý nezávislý hotel, HRS má správné řešení, které splní vaše potřeby.

Naše řešení pro hotely & rezorty

Abychom splnili požadavky stále více diverzifikovaného hotelového průmyslu, nabízíme výkonná řešení, která se mohou přizpůsobit Vašim přesným požadavkům. Pomocí pouze těch nejlepších řešení vám můžeme poskytnout vysoce přizpůsobitelná řešení, která mohou být ušita na míru vašim potřebám.

Property Management Systems

Bez ohledu na to, zda je váš objekt resort, městský hotel, rodinný apartmán, nebo hostel pro mladou generaci - existují OPERA a Suite8 řešení, která jsou k dispozici pro splnění Vašich potřeb.

Oracle Hospitality OPERA

Oracle Hospitality OPERA je plně funkční integrovaná webová vícejazyčná a škálovatelná sada produktů, která se skládá z modulů specifických pro úkoly v pohostinství. Nabízí hotelovým operátorům možnost sdílet informace napříč různými aplikacemi a provozy, to vše v jediné databázi.

Oracle Hospitality OPERA

Oracle Hospitality Suite8

Oracle Hospitality Suite8 spojuje všechny procesy potřebné pro provoz hotelu do jediného softwarového balíčku. Ať už se jedná o rezervace, úklid, restauraci, bar, prodej nebo marketing, Suite 8 obstará vše, což Vám poskytuje více času věnovat se Vašim hostům.

Oracle Hospitality Suite8

Revenue Management řešení – maximalizujte ziskovost hotelu

IDeaS nabízí špičková řešení pro řízení příjmů pro všechny typy a velikosti podniků v oblasti pohostinství a cestovního ruchu.

IDeaS

F & B provoz

Řídit restaurace, bary a kavárny ve vaší nemovitosti.

Simphony – přední podnikové řešení prodeje (POS)

Simphony POS lze implementovat pouze do jednoho provozu, nicméně její skutečná hodnota se nachází v její schopnosti škálovat až na tisíce pracovních stanic rozložených do mnoha provozoven.

Oracle MICROS Simphony

RES 3700 – výkonný POS systém pro vyšší spokojenost hostů

Kromě všech standardních funkcí POS nabízí RES 3700 širokou škálu funkcí pro optimalizaci procesů, vyšší úroveň služeb a spokojenost hostů.

Oracle Hospitality RES 3700 POS

Reporting, Controlling & Business Intelligence – mějte Vaše data pod kontrolou

Fairmas nabízí inovativní řešení pro finanční plánování a řízení, jakož i management reporting. Byl speciálně vytvořen pro hotelnictví.

Fairmas

Oracle Hospitality Materials Control vám umožní zefektivnit řízení zásob a zvýšit efektivitu vašich objednávek a procesů řízení zásob.

Oracle Hospitality Materials Control

Řešení prodeje hotelových kapacit

Optimalizace prodeje, cross-sell a up-sell přes všechny distribuční kanály.

Nor1

Upsellová platforma Nor 1 je v čele odvětví hotelnictví díky aplikaci Machine Learning, která vytváří speciální nabídky po celou dobu rezervačního cyklu v hotelech a organizacích všech velikostí.

Nor1

Simple Booking

Simple Booking je online rezervační systém pro hotely a resorty, který umožňuje snadno ovládat  přímý distribuční kanál webu hotelu.

Simple Booking

SmartHOTEL

SmartHOTEL chytrý channel manager umožňuje hoteliérům ovládat své ceny, kapacity a restrikce na OTA kanálech. Kromě toho může automatizovat doručení rezervace a její načtení přímo do hotelového PMS.

SmartHOTEL

Kontakt

Chcete se dozvědět více o našich řešeních?

Contact us and learn how we can support your business.

HRS Prague
Budějovická 1550/15a
140 000 Prague 4
Czech Republic

Kontaktujte nás

Logo