Stadiony & zábavní parky

Optimalizujte zážitek fanoušků

Oracle MICROS Simphony allows sports and entertainment operators to optimize the performance of their food and beverage operations while delivering a first-class fan experience.

Efektivní management zábavního parku

Schopnost rychle, efektivně a průběžně poskytovat tisícům hostů občerstvení je nezbytnou funkcí jakéhokoliv zábavního parku. Rychlá a bezchybná služba má pozitivní vliv jak na spokojenost zákazníků, tak i na morálku zaměstnanců. Ať už se jedná o rodinné či jiné zábavní parky, nabízíme portfolio řešení, které má všechny nástroje nutné ke zlepšení provozní efektivity a zvýšení příjmů.

Automatizace zábavních parků - snadná cesta

Oracle MICROS Simphony je ideálním řešením pro automatizaci rodinných zábavních center a zábavních parků.

Oracle MICROS Simphony byl navržen tak, aby byl stabilní a fungoval v oblastech s náročným provozem, kde je ztrátovost ustavičným rizikem.

S Oracle MICROS Simphony si zajistíte efektivnost podnikání s podporou cloudu s přidanou výhodou nižších IT nákladů.

Oracle MICROS Simphony

Automatizace stadionu: řešení pro větší počet prodejních míst

Automatizace na stadionu se liší od té, kterou vyžaduje zábavní centrum nebo restaurace. Existuje zde mnoho prodejních míst, která musí být personálně obsazena, rozmanitá nabídka položek řízená různými typy RVC, noví a nezkušení zaměstnanci, kteří musí být vyškoleni. Z těchto důvodů je běžný POS systém nevhodnou volbou, protože požadavky na catering akcí v komplexu stadionů vyžaduje rychlý a efektivní zákaznický servis.

Řešení určené speciálně pro velké lokality

Oracle MICROS Simphony byl speciálně navržen tak, aby fungoval ve velkých lokalitách. Úspěšně se používá nejenom na stovkách stadionů v USA a Evropě, ale také v zemích SNS.

Tento systém dokonale zvládá vysoké nároky, které vznikají ve shodných intervalech, kdy při plném zatížení pracují všechny terminály. To má zásadní význam, protože jakákoli ztráta výkonu systému zpomalí službu a ovlivní vaše příjmy.

Jádrem systému je centrální software s terminály nebo POS dotykovými obrazovkami umístěnými v prodejních místech. Všechny terminály jsou spolehlivé, výkonné, snadno se instalují a servisují a byly navrženy speciálně pro použití v těchto typech náročného prostředí.

Oracle MICROS Simphony

Kontakt

Chcete se dozvědět více o našich řešeních?

Contact us and learn how we can support your business.

HRS Prague
Budějovická 1550/15a
140 000 Prague 4
Czech Republic

Kontaktujte nás

Logo