Iris Steinmetz jmenována do funkce HRS Hospitality and Retail Systems Senior Director of Operations EMEA.

June 15, 2020

15/06/2020 - HRS - Hospitality & Retail Systems - s potěšením oznamuje jmenování Iris Steinmetz na pozici vrchního ředitele operací EMEA.

Poté, co Iris zahájila svou kariéru jako noční auditor ve švýcarském hotelu, využila následujících 25 let, aby se propracovala řadami v mezinárodních hotelech kde dosáhla pozici generálního ředitele, než přijmula manažerskou roli v MICROS-Fidelio, Oracle Hospitality a SnapShot.

Kromě toho Iris hrála důležité role ve společnostech HTNG (Hospitality Technology Next Generation) a WHTT (Women in Hospitality a Travel-Tech), které jsou členy poradní rady pro dodavatele a poradní rady.

Joanne Vaughan, zakladatelka a generální ředitelka společnosti HRS Hospitality & Retail Systems sdílela svou vizi. „Naším cílem je zvýšit efektivitu našich klientů a pomoci jim budovat úspěšné podniky, které jsou ziskové i udržitelné. Jsme přesvědčeni, že Irisiny zkušenosti, přístup a podrobné znalosti EMEA nám pomohou v naší snaze pokračovat v zlepšování zákaznických služeb v tomto regionu. “

Slava Ovchinnikov, výkonný ředitel HRS pro globální operace, prohlásil, že společnost je potěšena tím, že Iris povede týmy poskytování služeb HRS v tomto regionu, rozvíjet naše podnikání a infrastrukturu, udržovat a rozšiřovat naše portfolio produktů a služeb. Region EMEA je pro oblast HRS důležitou oblastí růstu a je pro nás velkou příležitostí ukázat náš přístup zaměřený na zákazníka.

Iris sdílela nadšení Joanne a Slavy: „Jsem nadšená, že se mohu připojit k HRS, společnosti, se kterou jsem už mnoho let úzce spolupracovala, jejich obětavost ke svým zákazníkům je něco, co jsem vždy obdivovala. Těším se, až budu hrát důležitou roli tím, že uplatním své zkušenosti a dovednosti, abych pomohla rozvíjet operace HRS v EMEA regionu. “

null

Kontakt

Zástupci veřejných médií, prosím, kontaktujte náš tým.

Své požadavky zasílejte, prosím, na následující adresu.

HRS Prague
Budějovická 1550/15a
140 00 Prague 4
Czech Republic

Kontaktujte nás

Logo