HRS Hospitality & Retail Systems

HRS je mezinárodní společnost, která má jedinečnou pověst v oblasti služeb a je vedoucím dodavatel IT řešení pro HoReCa a maloobchodní sektor.

HRS Hospitality & Retail Systems

HRS je největší celosvětový partner společnosti Oracle v oblasti pohostinství, která zajišťuje služby ve více než 75 zemích pro více než 9000 zákazníků. HRS, držitel ocenění partner, nabízí svým zákazníkům široký sortiment inovativních řešení mezi která patří: Property Management, POS, Spa & Guest Activities, Business Analytics, Payment Gateway, Mobile Applications, Channel Manager, Online Distribution Services, Finance and HR Systems, Passport Scanning & Recognition, a mnoho dalších.

Pro společnost HRS byl vždy zákazník na prvním místě. Zaručujeme komunikaci v jejich jazyce, rozumíme jejich požadavkům a plníme jejich očekávání. Naším cílem je pomoci našim klientům, aby byli silnější a efektivnější, a umožňujeme jim vybudovat úspěšné podniky, které jsou produktivní, ziskové a dlouhodobě fungující.

HRS má působivé portfolio produktů a služeb

Společnost HRS byla založena v roce 1990 s cílem nabídnout své vynikající zkušenosti zákazníků jak podnikům poskytujícím služby, tak jejich klientům. Nyní v 30. roce své existence, poskytuje HRS inovativní řešení správám hotelů, restauracím, obchodním řetězcům, stadionům, lázním a fitness klubům.

HRS má působivé portfolio produktů a služeb, mezi něž patří předprojektové analýzy, dodávky hardwaru a softwaru, strategické konzultace v oblasti IT, realizace řešení a jejich integrace, školení zaměstnanců, technická podpora 24/7 a širokou škálu dalších profesionálních služeb zákazníkům.

Společnost získala vynikající pověst v oblasti poskytování kvalitních služeb a silnou globální prezenci. HRS si udělala jméno nejen jako poskytovatel IT řešení, ale i jako inovativní a aktivní přispěvatel v odvětví pohostinství.

Tím, že jste si vybrali HRS, spojili jste se se spolehlivým, zodpovědným a stabilním partnerem, který se stará o vás a vaše podnikání.

HRS na první pohled

  • 30+ let zkušeností na trhu 
  • Největší celosvětový partner společnosti Oracle
  • Komplexní regionální a lokální síť poboček 

  • Silný tým certifikovaných odborníků s mezinárodními zkušenostmi 
  • Firemní dohody s mnoha mezinárodními řetězci

  • Nejvyšší úroveň služeb a podpory 
  • Více než 9000 klientů po celém světě 
  • 50+ řešení v portfoliu produktů 

Kontakt

Rádim Vám sdělíme více informací o HRS.

Obraťte se na regionáního manažera HRS, pro více infomrací, které Vám pomohou dále rozvíjet Vaše podnikání

HRS Prague
Budějovická 1550/15a
140 000 Prague 4
Czech Republic

Kontaktujte nás

Logo