Partneři

Naše cesta k úspěchu

Spolupracujeme s několika mezinárodními partnery, čímž zajišťujeme, že našim zákazníkům vždy poskytujeme nejlepší a nejaktuálnější řešení v odvětvích pohostinství a maloobchodu.

Partnerství s poskytovateli nejlepších řešení v oblasti pohostinství a maloobchodu

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu inovativních řešení, která zahrnují: Správu nemovitostí, POS, lázeňskou činnost a aktivity pro hosty, analytiku obchodu, platební bránu, mobilní aplikace, správce kanálů, online distribuční služby, finance a HR systémy, skenování pasů včetně rozpoznávání a mnohem více.

Abyste získali přehled o tom, se kterými partnery spolupracujeme, podívejte se prosím na naše příslušné stránky.

SmartHOTEL

Během posledních 16 let pomáhal SmartHOTEL hoteliérům, aby si našli cestu zajímavým světem online distribuce. Ze své kanceláře se sídlem v Nizozemsku, tým SmartHOTELu, zajišťuje službu hotelům a řetězcům po celém světě tím, že jim poskytuje správu kanálů a na míru uzpůsobené integrace Oracle Hospitality. V posledních letech se mnohé změnilo, ale jejich cíl zůstává stejný: jednoduše spojit hotely se světem.

www.smarthotel.nl

Fairmas

Fairmas GmbH, který sídlí v Berlíně, se specializuje na vývoj finančního plánování, řízení a správu reportovacích softwarových řešení šitých na míru potřebám a specifikům hotelového průmyslu.

www.fairmas.com

Bartech

Bartech je přední světovou společností v oblasti automatizovaných mini-barů. Cílem společnosti Bartech je znovuobjevit hotelový pokojový minibar prostřednictvím kombinace nejmodernější technologie a inovativního designu.

www.bartech.com

IDeaS

Jako průkopník a čelní představitel v oblasti globálních technologií IDeaS nabízí špičková řešení správy příjmů pro podniky všech typů a velikostí v globálním odvětví pohostinství a cestovního ruchu. Transformují správná data do jasného a praktického náhledu, takže jejich klienti mohou stanovovat ceny, prognózovat a reportovat s rychlostí a jistotou, a tím zlepšovat výkonnost podniku.

www.ideas.com

Kontakt

Rádim Vám sdělíme více informací o HRS.

Obraťte se na regionáního manažera HRS, pro více infomrací, které Vám pomohou dále rozvíjet Vaše podnikání

HRS Prague
Budějovická 1550/15a
140 000 Prague 4
Czech Republic

Kontaktujte nás

Logo