Iris Steinmetz powołana na stanowisko Senior Director of Operations EMEA w HRS Hospitality and Retail Systems

June 15, 2020

15/06/2020 - HRS - Hospitality & Retail Systems - z przyjemnością ogłasza powołanie Iris Steinmetz na stanowisko Senior Director of Operations EMEA.

Po rozpoczęciu kariery nocnego audytora w szwajcarskim hotelu, Iris przez następne 25 lat pracowała w międzynarodowych hotelach na różnych stanowiskach. Swoją karierę w hotelarstwie zakończyła na stanowisku dyrektora generalnego. Następnie objęła funkcje kierownicze w MICROS-Fidelio, Oracle Hospitality i SnapShot.
Iris odegrała także ważną rolę w HTNG (Hospitality Technology Next Generation) i WHTT (Women in Hospitality and Travel-Tech), pełniąc funkcję członka rady doradczej dostawców i rady opiniodawczej.

Cytując słowa Joanne Vaughan, CEO i założycielki HRS Hospitality & Retail Systems:  „Naszym celem jest zwiększenie efektywności klientów, pomagając im budować firmy osiągające sukces.  Jestem przekonana, że doświadczenie, postawa i szczegółowa wiedza Iris na temat regionu EMEA pomoże nam w dalszym dążeniu do poprawy obsługi klienta na tym obszarze”.

Slava Ovchinnikov, Managing Director of Global Operations w HRS, uważa, że Iris jest cennym członkiem zespołu, który z pewnością przyczyni się do rozkwitu firmy poprzez rozwijanie działalności i infrastruktury, a także utrzymanie i rozszerzanie jej portfolio produktów i usług. Region EMEA jest ważnym obszarem wzrostu dla HRS i świetną okazją do zaprezentowania naszego podejścia zorientowanego na klienta.

Iris podziela entuzjazm Joanne i Slavay: “Jestem szczęśliwa, że dołączyłam do HRS, firmy, z którą ściśle współpracuję od wielu lat. Ich oddanie dla klientów jest czymś, co zawsze podziwiałam. Nie mogę się doczekać, by dołączyć do zespołu i wykorzystać moje doświadczenie i umiejętności, by pomóc we wzmocnieniu działalności HRS na terytorium EMEA”.

null

Kontakt

W przypadku wszelkich zapytań medialnych prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Wyslij zapytanie na następujący adres e-mail.

HRS Warsaw
Ruchliwa Street, 15
02-182 Warsaw
Poland

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Logo