Handel detaliczny

Zintegrowane rozwiązania dla przedsiębiorstw handlu detalicznego

Zrównoważoną przewagę konkurencyjną można uzyskać dzięki dogłębnemu zrozumieniu wymagań konsumentów, planowaniu łańcucha dostaw i grafików pracy.

Zintegrowane rozwiązania dla przedsiębiorstw handlu detalicznego

Sprzedawcy detaliczni mają dziś do czynienia z nowym typem klienta, który niesie ze sobą inny poziom wyzwań informatycznych. Produkty są badane, porównywane i kupowane online przez dobrze poinformowanych konsumentów, którzy oczekują, że detaliści zapewnią im szybką, spójną i bezproblemową usługę 24/7 we wszystkich kanałach, a jeśli Twoja organizacja nie może dostarczyć, inny sprzedawca jest w zasięgu kliknięcia myszki.

Korzyści z rozwiązania detalicznego

  • Spersonalizowane doświadczenie mieszanych kanałów sprzedaży
  • Przejrzystość, jasność, kontrola
  • Zwiększone przychody i zmaksymalizowane marże
  • Redukcja kosztów
  • Zachęcanie do lojalności wobec marki

Silny partner dla najlepszych rozwiązań oferowanych przez branżę

Oracle Retail to wiodący i międzynarodowy producent oprogramowania, który specjalizuje się we wszechstronnych rozwiązaniach dla sklepów, e-commerce i przedsiębiorstw, które zaspokajają potrzeby branży detalicznej. Klienci zapoznają się z nowymi doświadczeniami zakupowymi, a jednocześnie detalista zwiększa ich siłę i wydajność. Sukces Oracle opiera się na wysokiej jakości oprogramowania, wieloletnim doświadczeniu i znajomości rynku. Krytyczne czynniki sukcesu, takie jak dostępność produktu, obsługa klienta, wielokanałowość i możliwości międzynarodowe, są częścią stabilnej i niezawodnej technologii Oracle.

Oracle Retail Xstore POS

Oracle Retail Xstore to rozwiązanie do zarządzania punktami usług i sklepami premium. Solidny, elastyczny i skalowalny Xstore ma scentralizowaną bazę danych, która zapewnia wyjątkową obsługę klienta i sprzedaż wielokanałową poprzez standardowy rejestr lub urządzenie mobilne.

Oracle Retail Xstore POS

Oracle Broker zamówień detalicznych

Oracle Broker zamówień detalicznych umożliwia detalistom zabezpieczenie większej liczby transakcji we wszystkich kanałach, które w przeciwnym razie mogłyby zostać utracone z powodu niedostępności produktu.

Oracle Retail Order Broker

Zaangażowanie klientów detalicznych Oracle

Oracle Retail Customer Engagement to rozwiązanie do zarządzania lojalnością omnichannel, które łączy planowanie marketingowe i zarządzanie. Daje także zespołowi marketingowemu narzędzia, których potrzebują, aby skutecznie kontrolować swoje inicjatywy.

Oracle Retail Customer Engagement

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wspierać Twoją firmę.

HRS Warsaw
Ruchliwa Street, 15
02-182 Warsaw
Poland

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Logo