Hotele i Ośrodki wypoczynkowe

Nasze rozwiązania dla Hotels & Resorts

Każda firma ma swoje specyficzne wymagania. Nie ma znaczenia, czy jesteś firmą krajową, siecią międzynarodową, czy tylko małym niezależnym hotelem, HRS ma odpowiednie rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby.

Nasze rozwiązania dla Hotels & Resorts

Aby sprostać wymaganiom coraz bardziej zróżnicowanej branży hotelarskiej, oferujemy potężne rozwiązania, które mogą być zaadoptowane do Twoich wymagań. Korzystając tylko z najlepszych systemów, możemy zaoferować wysoce konfigurowalne rozwiązania, które można dostosować do Twoich potrzeb.

Systemy zarządzania nieruchomościami

Niezależnie od tego, czy Twoja nieruchomość jest ośrodkiem wypoczynkowym, hotelem miejskim, hotelem rodzinnym czy hostelem dla młodego pokolenia - istnieją rozwiązania OPERA i Suite8, które są dostępne dla Twoich potrzeb.

Oracle Hospitality OPERA

Oracle Hospitality OPERA to w pełni funkcjonalny, zintegrowany, wielojęzyczny i skalowalny pakiet produktów z obsługą sieci, składający się z modułów specyficznych zadań dla branży hotelarskiej. Oferuje operatorom hotelowym możliwość udostępniania informacji w wielu aplikacjach i obiektach, wszystko w jednej bazie danych.

Oracle Hospitality OPERA

Oracle Hospitality Suite8

Oracle Hospitality Suite8 łączy wszystkie procesy wymagane do uruchomienia hotelu w jeden pakiet oprogramowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o rezerwacje, sprzątanie, restaurację, bar, sprzedaż czy marketing, Suite 8 robi wszystko, zapewniając więcej czasu na skupienie się na potrzebach ważnych gości.

Oracle Hospitality Suite8

Revenue Management Solutions – maksymalizacja przychodu hotelu

IDeaS oferuje najlepsze w branży rozwiązania do zarządzania przychodami dla wszystkich

IDeaS

Operacyjność F&B

Zarządzanie restauracjami, barami i kawiarniami w Twojej nieruchomości

Simphony – najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw w punktach sprzedaży (POS)

Oracle MICROS Simphony można zaimplementować tylko w jednej lokalizacji, jednak jego prawdziwa wartość polega na możliwości skalowania do tysięcy stacji roboczych rozłożonych na wiele lokali.

Oracle MICROS Simphony

RES 3700 – potężny system POS dla lepszej obsługi gości

Poza wszystkimi standardowymi funkcjami POS, RES 3700 oferuje szeroki zakres funkcjonalności do optymalizacji operacyjności, zwiększonego poziomu obsługi i zadowolenia gości.

Oracle Hospitality RES 3700 POS

Raportowanie, Kontrolowanie i Business Intelligence – Bądź na bieżąco z najważniejszymi danymi

Fairmas oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie planowania i kontroli finansowej oraz sprawozdawczości zarządczej. Został stworzony specjalnie dla branży hotelarskiej.

Fairmas

Oracle Hospitality Materials Control pozwoli Ci usprawnić zarządzanie zapasami i poprawić efektywność procesów zamawiania i kontroli magazynów.

Oracle Hospitality Materials Control

Rozwiązania sprzedaży hoteli

Optymalizacja sprzedaży, sprzedaży krzyżowej i upsellingu we wszystkich kanałach dystrybucji.

Nor1

Platforma Nor1 Upsell prowadzi branżę w kierunku zastosowania Machine Learning do generowania specjalnych ofert w całym cyklu życia rezerwacji w hotelach i obiektach każdej wielkości.

Nor1

Simple Booking

Simple Booking to internetowy system rezerwacji dla hoteli i obiektów, który pozwala na łatwe i równoległe zarządzanie wszystkimi kanałami dystrybucji bezpośredniej.

Simple Booking

SmartHOTEL

Smart Channel Manager SmartHOTEL umożliwia hotelarzom kontrolowanie stawek, dostępności i restrykcji w kanałach OTA. Co więcej, może zautomatyzować dostarczanie rezerwacji, ładując je bezpośrednio do PMS hotelu.

SmartHOTEL

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wspierać Twoją firmę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Logo