Maloobchod

Intergrovaná řešení pro maloobchod

Udržitelné konkurenční výhody lze dosáhnout díky hlubokému porozumění a pochopení požadavků spotřebitelů, naplánováním jednotlivých dodávkách a realizaci pracovních postupů.

Integrovaná řešení pro maloobchodní podniky

V dnešní době se obchodníci potýkají s novým typem zákazníků, náročnějším na různé úkoly z oblasti IT. Produkty jsou zkoumány, porovnávány a nakupovány online dobře informovanými spotřebiteli, kteří očekávají, že jim maloobchodníci poskytnou rychlou, konzistentní a bezproblémovou službu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud vaše organizace toto nemůže splnit, jiný prodejce je připraven Vašeho klienta okamžitě převzít.

Výhody maloobchodního řešení

  • Zkušenost napříč jednotlivými kanály přizpůsobená vašim vlastním potřebám
  • Transparentnost, viditelnost, řízení
  • Zvýšení příjmů a maximalizování marží
  • Snižování nákladů
  • Podpora věrnosti značce

Silný partner pro nejlepší řešení, které toto odvětví může nabídnout

Oracle Retail je přední mezinárodní softwarový vývojář, který se specializuje na univerzální úložiště, na online obchodování a podniková řešení, jež splňují potřeby maloobchodního průmyslu. Zákazníci se seznamují s novými nákupními možnostmi, zatímco ve stejnou dobu maloobchodník zlepšuje svou pružnost a výkonnost. Úspěch Oraclu je založen na vysoké kvalitě softwaru, dlouhodobých zkušenostech a znalostech trhu. Podstatné faktory úspěchu, jako je dostupnost produktů, zákaznický servis, omnichannel a mezinárodní potenciál, jsou všechny součástí stabilní a spolehlivé technologie Oracle.

Oracle Retail Xstore POS

Oracle Retail Xstore je prvotřídní řešení správy služeb a skladového hospodářství. Xstore je stabilni, flexibilní, škálovatelný a má centralizovanou databázi, která poskytuje vynikající služby zákazníkům a prodej napříč prodejními kanály, a to buď prostřednictvím standardního registru, nebo mobilního zařízení.

Oracle Retail Xstore POS

Zprostředkovatel maloobchodních objednávek systému Oracle

Zprostředkovatel maloobchodních objednávek systému Oracle umožňuje maloobchodníkům zajistit více transakcí napříč všemi prodejními kanály, které by se jinak mohly ztratit v důsledku nedostupnosti produktu.

Oracle Retail Order Broker

Zapojení maloobchodního zákazníka do systému Oracle

Zapojení maloobchodního zákazníka do systému je řešení pro správu věrnosti maloobchodních specifických omnikanálů, které kombinuje marketingové plánování a řízení. Také dává vašemu marketinkovému týmu nástroje, které potřebuje, aby efektivně řídil své marketingové aktivity

Oracle Retail Customer Engagement

Kontakt

Chcete se dozvědět více o našich řešeních?

Contact us and learn how we can support your business.

HRS Prague
Budějovická 1550/15a
140 000 Prague 4
Czech Republic

Kontaktujte nás

Logo